Ana Sayfa
 
Hırsız Alarm Sistemleri

Evinize ilk kez bir kontrol ve güvenlik sistemi alacaksınız? Mevcut sisteminizi iyileştirmek veya değiştirmek mi istiyorsunuz? Piyasadaki çok çeşitli sunular arasında biraz kaybolduğunuzu mu hissediyorsunuz?

Siemens'e güvenebilirsiniz: Biz Siemens olarak geleceğe yenilikçi çözümlerle bakıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını bugüb, yarın ve gelecekte karşılayacak çözümler için çalışıyoruz

Bir ev kontrol ve güvenlik sistemi bireysel ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilmesi için çok dikkatli planlanmalıdır. Bu nedenle, size uzman bir güvenlik kurulumcusu veya servis sağlayıcısı ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Onlar yaşam alanınızı sizin için en iyi çözüme uygun analiz ederler ve kurulumları yaparlar. Böylece, güven içinde bir konfora ulaşırsınız.

Adım 1: Tespit / İzleme

Kapı kontakları, hareket dedektörleri, kızılötesi algılayıcılar gibi değişik tiplerdeki dedektörler evinizi sürekli izlerler. Bir tehdit tespit edilir edilmez bu dedektörler alarm sinyalini kontrol paneline ulaştırırlar.

Adım 2: Kontrol ve Operasyon

Kontrol paneli böyle bir sistemin hem akıllı merkezini oluşturur hem de dışarısı ile iletişim önyüzüdür. Panel tüm bilgileri toparlar ve hangi eylemin ya da adımın uygulanacağına milisaniyeler içinde karar verir.

Adım 3: Doğrulama

Alarm sinyalinin yanlış alarmdan ya da sistemin hatalı kullanımından kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olmak için sistem genellikle elektronik veya operatör vasıtasıyla doğrulama yapar.

Sintony 60 tüm problemler ve çevreler için ideal çözüm sunar. Çok çeşitli bileşenleri ile olaylar izlenir, tespit edilir, kontrol edilir ve doğrulaması yapılır. Sintony 60 teknolojinin en üstün ve en yeni bileşenlerini içerir. Bu öncü teknolojik yetkinliklerle güvenilir tespit ve akıllı sinyal analizleri mümkündür.

Aşağıdaki şema Sintony 60 ve bileşenleri için bir genel görünüm içerir:

Dünya çapında kabul gören ve güvenli profesyonel teknolojisi ile Siemens Güvenlik Ürünleri bankaları, kuyumcuları, otelleri, müzeleri ve diğer bir çok kuruşun binalarını korumaktadır. Şimdi tüm alanlardaki güvenlik tecrübemizi evlerinize en iyi garanti koşulları ile getiriyoruz. Ev Güvenliği konusunda şimdi, yarın ve gelecekte hep yanınızda olacağız ve sizi koruyacağız.

Sintony 60 sadece son teknolojiyi sunmasıyla değil, aynı zamanda yenilikçi ve seçkin tasarımı ile de evinize mükemmel şekilde uyum gösterir.

Sintony 60 ek tasarım seçenekleriniz için değişik renklerde de mevcuttur. Her bir bileşen, modern tasarımıyla sisteminize kusursuz bir uyum gösterir. Uzaktan kumandası da çok değişik ve güzel renklerde, su geçirmez olarak sunul-maktadır.

Renk seçenekler arasındaki tek özellik değildir. Çok işlevli bir sistem olan Sintony 60, dikey veya yatay olarak evinizin ihtiyacına göre kurulabilir.


   
İLETİŞİM BİLGİLERİ
2. Cadde 1312 Sokak 10/5
A. Öveçler 06460 Ankara

T: +90 312 472 01 75-76
F: +90 312 472 01 77

info@aets.com.tr
a.simsek@aets.com.tr

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: AETS
Copyright © 2014 - AETS YANGIN VE GÜVENLİK SİS. ELEKTRONİK İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Web Tasarım: AdaNET